Intensivist Marcel Aries van MUMC+ is initiator van HersenStrijd fonds en vertelt over het belang van een helm. "Wielrenners zijn inmiddels overtuigd, maar ook voor de reguliere fietsritjes is een helm echt verstandig."
Dat vertelt de neuroloog-intensivist in gesprek met oud-profrenner Rob Ruijgh, die zelf een anekdote deelt over een moment waarop de helm misschien wel zijn leven redde.
Rob spreekt op de Cauberg ook met Jos Wetzels. Hij weet hoe het is om hard te vallen en waarschuwt andere fietsliefhebbers: "Fietsen doe je met je benen én met je hoofd."
Beelden: Moonen Movies.

Eerste Dag van Fietshelm
Op woensdag 20 april 2022 vindt de eerste Landelijke Dag van de Fietshelm plaats. Het doel van deze dag is om het belang van de fietshelm onder de aandacht te brengen bij jong en oud.
Meer over HersenStrijd fonds en interviews vind je op www.hersenstrijd.org
